Poznaj kilka kluczowych argumentów,
dla których warto uczyć się właśnie z nami!

1. UCZYMY W NOWYM SĄCZU

Dzięki temu nie musisz planować dalekich podróży, ani wyjeżdżać na szkolenia dzień wcześniej. Z nami oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze!

2. PRACUJEMY W ZESPOLE TRENERSKIM

Prowdzimy zajęcia w 3-osobowym zespole. Dzięki temu możesz poznać różne style pracy i zobaczyć aż troje profesjonalnych Coachów w akcji! Co ciekawe, każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie, dzięki czemu przekazywana przez nas wiedza jest różnorodna i komplementarna!

3. JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI

Wszyscy Trenerzy-Coachowie to praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nas posiada akredytację International Coach Federation (na poziomie Professional lub Master Certified Coach)

4. PROGRAM JEST AKREDYTOWANY

Nasz program został uznany przez International Coach Federation jako rzetelny, profesjonalny oraz uczący wszystkich 11 kluczowych kompetencji coachingowych. Posiadamy akredytację ACSTH – Approved Coach Specific Training Hours. Dzięki temu droga do akredytacji naszych absolwentów jest zdecydowanie prostsza!

5. NIE CHODZIMY NA SKRÓTY

Nasz program to aż 100 godzin intensywnego treningu kompetencji! Uważamy, że Dobry Coach to taki, który nieustannie rozwija swoje umiejętności, podnosi kwalifikacje oraz wzmacnia swoje kompetencje. Stąd nasz program nie jest krótkim szkoleniem, ale wyjątkowym i skrupulatnie stworzonym programem, dzięki któremu nauczysz się, jak profesjonalnie prowadzić sesje coachingowe i skutecznie wspierać innych w rozwoju.

6. UCZYMY Z PASJĄ

Coaching to nie tylko narzędzie pracy. To sposób patrzenia na świat. Styl życia. Zamiast dostrzegać bariery i ograniczenia, poszukujesz zasobów i szans. Zaczynasz dostrzegać dużo więcej niż inni. Czerpiesz inspiracje zarówno ze swojego wnętrzna (wiedzy, intuicji, rozumu, serca, doświadczenia i wyboraźni), jak i z otoczenia. Twoja energia i Twoja obecność się zmienia. Coaching w naszym przekonaniu to synonim rozwoju, świadomości, obecności i autentyczności.

Jeśli chcesz nas jeszcze lepiej poznać, obejrzyj nasze video lub umów się z nami na spotkanie indywidualne.

Kawa sprzyja rozmowom! 🙂

Poznaj nas i przekonaj się, że jesteśmy warci Twojej uwagi!

Polub nas na Facebooku
Facebook
Kontakt

Motywatorium Katarzyna Kuzak

ul. M. Romanowskiego 4/5,
33-300 Nowy Sącz
tel: 602-485-954
e-mail: hello@zostancoachem.pl