fbpx

PROGRAM

Moduł I

Podstawy Coachingu – dowiesz się, czym jest proces coachingowy i gdzie można go zastosować. Będziesz ćwiczyć najważniejsze umiejętności coachingowe, a ich opanowanie pomoże Ci prowadzić rozmowę z klientem w sposób profesjonalny.

Moduł II 

Profesjonalna Sesja Coachingowa – podczas drugiego modułu będziesz ćwiczył prowadzenie pełnej rozmowy coachingowej. Dowiesz się, jak coaching łączy się z neuronauką oraz nauczysz się umiejętnie wykorzystywać techniki wizualizacji.

Moduł III

Narzędzia i techniki pogłębiające świadomość klienta – podczas modułu III zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu budowania tzw. discovery space, czyli przestrzeni, w której klient będzie mógł odkrywać, pogłębiać swoją świadomość oraz radzić sobie z różnymi emocjami.

Moduł IV 

Coaching w biznesie – podczas modułu IV zdobędziesz wiedzę związaną z wykorzystaniem coachingu w firmach i organizacjach. Dowiesz się, jaką rolę odgrywa sponsor, a jaką coach oraz kto jest kluczowym klientem. Nauczysz się, jak prowadzić sesje coachingowe w środowisku biznesowym.

Moduł V

Mentoring i przygotowanie do egzaminu – podczas V modułu będziesz mieć możliwość przećwiczenia prowadzenia pełnej sesji coachingowej i otrzymania szczegółowej informacji zwrotnej od mentorów. Dzięki temu dowiesz się, jakie umiejętności należy pielęgnować, aby prowadzone sesje coachingowe były profesjonalne i maksymalnie przydatne klientowi. Otrzymasz wskazówki dotyczące ścieżki certyfikacyjnej w ICF – International Coach Federation oraz informacje na temat wewnętrznego egzaminu, kończącego Szkołę Coachingu.